Prowadzenie online

 

Wybierz pojedynczą ofertę dla siebie lub skorzystaj z pakietów

 Accounts

Interpretacja badań krwi

249 zł

Czas trwania 30 dni


Nie masz na nic siły? Trzymasz dietę i nie chudniesz? Trenujesz i nie możesz nabrać masy mięśniowej? Jak często badasz swoją krew? Twoja krew nie kłamie i powie mi o Tobie bardzo dużo. 

A Ty jeśli nie wyrównasz niedoborów i nie zregenerujesz swoich narządów – nie osiągniesz celu!

Spersonalizowany plan treningowy

249 zł

Czas trwania 30 dni

Chcesz ćwiczyć ale nie wiesz od czego zacząć? Lubisz ćwiczyć w domu lub na dworze? A może trening w fitness klubie sprawia Ci największą radość? Masz cel, który chcesz osiągnąć ale nie wiesz jak? Wypełnij ankietę, w której odpowiesz na kilka pytań na podstawie, których przygotuje dla Ciebie spersonalizowany plan treningowy, który będzie uwzględniał Twój cel, miejsce Twoich ćwiczeń i Twoje możliwości!

Analiza i zalecenia dietetyczne

249 zł

Czas trwania 30 dni

Czy wiesz, że Twoja energia w ciągu dnia zależy od tego co jesz? Czy wiesz, że możesz poprawić możliwości swojego mózgu odpowiednio dobierając posiłki? Jak wynika z moich obserwacji 90% osób trenujących i tak nie trzyma rozpisanej wcześniej diety. O wiele korzystniej jest wprowadzać drobne modyfikacje, które będą poprawiały Twoją dietę z tygodnia na tydzień.

Interpretacja morfologii krwi z rozmazem

199 zł

Czas trwania 30 dni

Morfologia jest jednym z podstawowych badań krwi, dzięki której możemy ocenić działanie układu odpornościowego, niedobory witaminowe, stan naszych jelit czy gospodarkę żelaza. Każdy człowiek powinien wykonać morfologię przynajmniej 2 razy w roku. Jeżeli opłacasz składki w NFZ to masz możliwość zbadać morfologię krwi z rozmazem przynajmniej 1 raz w roku bezpłatnie! Jeśli jednak wolisz zrobić to prywatnie to koszt tego badania nie powinien przekroczyć 20,00 zł!

NOWOŚĆ

 

 

W pakiecie taniej!

 Accounts

PAKIET KREW + TRENING

498 zł

399 zł

Czas trwania 30 dni

Połączenie interpretacji badań krwi z doborem odpowiedniej suplementacji i rozpisany trening sprawi, że będziesz mieć więcej energii zarówno do treningu jak i do życia.

PAKIET KREW + DIETA

498 zł

399 zł

Czas trwania 30 dni

Połączenie interpretacji badań krwi z doborem odpowiednich zaleceń dietetycznych sprawi, że poczujesz się o wiele lepiej! Więcej energii i większa efektywność w ciągu dnia sprawi, że już nigdy nie wrócisz do starych nawyków żywieniowych.

Najczęściej rekomendowany

PAKIET TRENING + DIETA

498 zł

399 zł

Czas trwania 30 dni

Możesz trenować, ale jak nie będziesz trzymał diety to nie osiągniesz celu. Możesz trzymać dietę i nie trenować a schudniesz. Jednak najlepsze połączenie to dieta, która będzie spalać zbędną tkankę tłuszczową oraz trening, który buduje mięśnie i zwiększa podstawową przemianę materii.

PAKIET KREW + TRENING + DIETA

747 zł

599 zł

Czas trwania 30 dni

Kompleksowość to klucz do sukcesu! Spersonalizowany plan treningowy w połączeniu z dobrze dobraną dietą i suplementacją sprawi, że osiągnięcie celu będzie o wiele łatwiejsze.

Najczęściej kupowany
mateuszProwadzenie on-line